W sobotę 4 marca 2017r., harcerze z 7. Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" wzięli udział w Imprezie na Orientację zorganizowanej z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Uczestnicy przemierzając ulice Dębicy, przenieśli się w świat Igrzysk Śmierci, spotykając ich mieszkańców i wykonując różne zadania.

Harcerze z poszczególnych drużyn stanęli przed różnymi zadaniami - torem przeszkód, przekazywaniem wiadomości w niekonwencjonalny sposób, konstruowaniem łuków oraz wieloma innymi, także z zakresu wiedzy harcerskiej. Na koniec odbyło się podsumowanie, a zwycięzcy otrzymali drobne upominki. Zwyciężyła reprezentacja 12 Dębickiej Drużyny Starszoharcerskiej "Groń", a na podium znalazła się także 126 Dębicka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska NS "Włóczykije" i 10 Dębicka Drużyna Harcerska "Ślad".